Zgłoszenia

Warunkiem uczestnictwa w Konferencji jest przesłanie drogą elektroniczną formularza zgłoszeniowego do dnia 1 listopada 2024 r. (prelegenci) / 15 listopada 2024 r. (pozostali uczestnicy) oraz wpłacenie na wskazane konto opłaty konferencyjnej w wysokości 200,00 zł (lub 45 EURO) do dnia 7 listopada 2024 r. (prelegenci) / 22 listopada 2024 (pozostali uczestnicy). W ramach opłaty uczestnicy Konferencji mają zapewnioną całodzienną obsługę cateringową, w tym obiad w pierwszym i drugim dniu trwania imprezy, uroczystą kolację po pierwszym dniu jej trwania, jak również katalog wystawy towarzyszącej konferencji i pakiet materiałów konferencyjnych.
Pragniemy podkreślić, że obowiązek pobierania opłaty nakładają na organizatorów Konferencji procedury obowiązujące w Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Opłata nie dotyczy noclegów, których wybór organizatorzy imprezy pozostawiają jej uczestnikom (zob. zakładka „Noclegi”). Wyjątkiem są zagraniczni prelegenci, których noclegi z dnia 12 na 13 grudnia oraz z 13 na 14 grudnia będą sfinansowane przez organizatorów imprezy (zob. zakładka „Noclegi”).
Zgłoszenia w języku polskim lub angielskim prosimy przesłać drogą elektroniczną na adres: gothic@umk.pl Potwierdzenie przyjęcia do programu Konferencji zgłoszeń referatów/komunikatów wraz ze wskazówkami dla autorów zostanie wysłane mailem do 10 listopada 2024 r. Oficjalne zaproszenia na Konferencję zostaną wysłane do wszystkich jej uczestników 25 listopada 2024 r.
Wszelkie przydatne informacje o Konferencji znajdziecie Państwo na specjalnej stronie internetowej www.gothic.umk.pl. W razie jakichkolwiek dodatkowych kwestii prosimy je kierować na adres wyżej wymieniony adres mailowy, ewentualnie na: muraszko@umk.pl (adres mailowy sekretarza naukowego Konferencji) lub wagner@umk.pl (adres mailowy Przewodniczącego Rady Naukowej Konferencji).

formularz zgłoszeniowy: